Opinie

Joanna Krzesińska:
Z dr Zbyszkiem Kapuścinskim i jego gabinetem związana jestem od lat. Przede wszystkim dlatego, że zawsze otrzymuję tu poziom usług na najwyższym poziomie. Doktor zawsze cierpliwie wysłucha, doradzi i zaproponuje rozwiązanie. Do tego jest osobą bardzo serdeczną i wyrozumiałą. W sam raz dla takiej panikary jak ja 😉

Bogusław Suski:

Jestem lekarzem zamieszkującym poza granicami kraju. Wraz z rodziną pozostajemy pod opieką Dr Kapuścińskiego od ponad 10 lat.

Bezpośrednia e-mailowa i telefoniczna łączność z gabietem, włącznie z osobistym kontaktem z Panem Doktorem, zapewnia nam poczucie bezpieczeństwa.

Cenię sobie doświadczenie i fachowość Pana Doktora, bardzo dobre wyposażenie gabinetu, przyjazną atmosferę oraz pomocne podejście całego personelu gabinetu.

Zadowolony jestem z dobrej jakości usług, wykorzystujących najnowsze i zaawansowane technologie i metody leczenia, zapeniających dobry wynik estetyczny.

Dobra organizacja pracy i terminowość usług pozwala uniknąć konieczności oczekiwania w kolejce. Bardzo ważna jest dla nas dostępność opieki z elastycznymi terminami, dopasowanymi do zajętego kalendarza naszych zajęć. Szczególnie istotne okazało się to przy wieloetapowym leczeniu.

Nie mniej istotna jest dobra dokumentacja leczenia, o ile potrzeba, dostępna także w języku angielskim.

Myślę, że dodatkową wartością jest także dobre usytuowanie gabinetu z łatwym dojazdem samochodem czy środkami komunikacji miejskej, t.j. bliskość kolei metropolitalnej oraz przystanków autobusowych.

Z przyjemnością mogę polecić opiekę Pana Doktora.

Katarzyna Warcikowska:

Jestem długoletnią pacjentką Pana Doktora Kapuścińskiego. Mimo to że wszyscy boją się dentysty w gabinecie nie czuć tego strachu. Panuje tam rodzinna i miła atmosfera. Pan doktor indywidualnie podchodzi do każdego Pacjenta. Obsługa profesjonalna poparta fachowością i wiedzą.