Biżuteria nazębna

Biżuteria nazębna w postaci malutkich kryształków lub złotych ozdobników to już od długiego czasu bardzo ekstrawagancki i na topie sposób na podkreślenie i upiększenie uśmiechu. Na zębie własnym lub akurat wykonywanej w laboratorium koronie porcelanowej, jeśli zajdzie taka potrzeba, umieszczamy ozdobnik, który z pewnością przykuje uwagę otoczenia. Ta mała drobinka  podkreśli Twoją indywidualność i wyeksponuje coś czego nie mają zapewne Twoi znajomi.

W ciągu dnia, w słońcu lub w oświetleniu sztucznym w biurze, będzie rzucała przy każdym uśmiechu intrygujące błyski. Z pewnością poprawi Twoje samopoczucie, a na wieczornym bankiecie będzie doskonałym uzupełnieniem Twojej kreacji lub tradycyjnej biżuterii.

Mocowanie do zęba jest odwracalne, używa się takiego samego cementu jak do mocowania zamków ortodontycznych. Nie wymaga żadnego wiercenia w szkliwie zęba, przyklejanie jest oczywiście bezbolesne.

W ofercie jest bardzo dużo kryształków, można wybrać wielkość, a także ząb na którym chcemy go umieścić. Dostępne są również ozdobniki ze złota, każdy może wybrać dowolny wzór pasujący do własnej osobowości.

featured-img

Piękny uśmiech

OTWIERA KAŻDE DRZWI

Kontakt
Zadzwoń do Nas
+48 501 768 780
Wyślij wiadomość
info@dentystakapuscinski.pl
ul. Nowodworcowa 20 Gdynia